Пащенко Сергій Олександрович

Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, УЗД Пащенко Сергій Олександрович
Пащенко Сергій Олександрович
5
Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, УЗД

26 років стажу

Вартість прийому
1390 грн
  • Категорія:Вища, Кандидат медичних наук

Професійні навички:

Спеціаліст вищої категорії проводить гінекологічний амбулаторний прийом дорослих пацієнтів:
— консультація та діагностика;
— УЗД (трансабдомінальне і трансвагінальне);
— кольпоскопія;
— лікування запальних і інфекційних захворювань;
— порушень оваріо-менструального циклу;
— консервативне ведення кіст яєчників;
— питання безпліддя;
— лікування ендометріозу.

Оперативне лікування:
— лапароскопічні операції на органах малого таза: тубооваріальні утворення, кісти, операції на маткових трубах, позаматкова вагітність, безпліддя;
— операції на матці: міоми матки, надпіхвова ампутація матки;
— гістероскопічні операції будь-якої складності: поліпи, внутрішньоматкові синехії, гіперплазія ендометрію, міоми матки;
— ургентні оперативні втручання;
— радіохвильове лікування патології шийки матки.

Володіння мовами: Англійська - В1 (веде прийом англомовних пацієнтів) 

Освіта:

У 1999 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
Має сертифікати лікаря за спеціалізаціями: «Акушерство і гінекологія», «Онкогінекологія», «УЗД».
Щорічно підвищує свої професійні навички, бере участь у всеукраїнських та міжнародних конгресах, відвідує інноваційні виставки та семінари.

Відгуки пацієнтів про лікаря

Наталія
02.06.2026
5

З перших слів свого відгуку хочу написати неймовірну вдячність Сергію Олександровичу за проведену операцію.

Юлія
09.05.2026
5

Дуже задоволена роботою лікаря! Як вище сказано - вміє пояснити, полікувати і заспокоїти!

Анастасія
21.11.2025
5

Дуже хороший лікар, уважний та відповідальний! Робив операцію лапероскопічним методом - прям ювелірна робота! Я знайшла свого лікаря!

Тетяна
20.05.2025
5

Дуже вдячна чудовому хірургу Сергію Олександровичу Пащенку за високий професіоналізм, величезний досвід у роботі і за уважне ставлення до пацієнтів. Я рада, що звернулася за допомогою саме до Сергія Олександровича, а найголовніше задоволена результатом. Я щиро дякую!

Анна
19.03.2024
5

Дуже вдячна лікарю за його професіоналізм і людяність. Все по ділу, з турботою і легкістю. Все чітко пояснив, дав рекомендації і дуже розгорнуті і зрозумілі відповіді на всі мої питання.дякую !!!!!

Кіра
05.12.2022
5

Сергій Олександрович чудовий лікар. Вміє пояснити все доступною мовою, йому комфортно задавати питання і він охоче на них відповідає. Вміє ненав’язливо заспокоїти і підтримати. Зайшла на прийом стурбованою, а через декілька хвилин і не помітила як заспокоїлась і вже сміялась над обережним жартом. Всі процедури провів якісно та обережно, і не призначав нічого зайвого. Справді дуже гарний лікар.

Оксана
21.10.2022
5

Звернулася за рекомендацією до лікаря Пащенко Сергія Олександровича, на даний момент це найкращій гінеколог у якого була. З першої консультації відчувала високий рівень компетентності, лікар ділився досвідом, історіями, дуже доступно подавав інформацію ( з супроводом малюнками, за що окремо вдячна), плюс було якось спокійно. Виконували в подальшому операцію, протягом всього часу до та після була підтримка, позитивний настрій та небайдужість лікаря. Все пройшло чудово, за що я дуже вдячна! Нарешті знайшла свого лікаря з яким не страшно, а комфортно. Вищий рівень!

Татьяна
11.08.2022
5

Сергей Александрович - лучший врач, к которому я когда-либо обращалась. Грамотный, внимательный, терпеливый. Сразу настроил меня на позитивный результат операции, успокоил. Большое Вам спасибо! Персонал клиники очень внимательный и квалифицированный, мастера своего дела.

Оксана
23.02.2022
5

Шла на консультацию именно к оперирующему врачу, знала, что свою проблему с кистой решить только опытный врач. Находилась уже по консультациям, надеялась что наконец хоть в этой клинике мне помогут. Я очень благодарна за лечение. Тепер это мой врач. После тридцати без своего личного гинеколога никак

Зинаида
17.12.2021
5

Выражаю искреннюю благодарность за проведенную операцию 07.09.2021 врачу Пащенко Сергею Александровичу за высокий медицинский ценз, ответственное отношение к пациенту и человеческую воспитанность. Прошло три месяца после операции. Мой организм в норме. Здоровья Вам и творческих успехов.

Наталия
30.04.2021
5

Приятный и внимательный врач! Очень боялась делать гистероскопию, но все прошло хорошо и без осложнений. Спасибо, Сергей Александрович!

Евгения
24.04.2021
5

Доктор очень хороший! Огромная благодарность за лечение! Рекомендую)

Надежда
24.11.2020
5

Замечательный доктор. Оперировал меня в октябре. Я, конечно, переживала, но всё прошло без осложнений, как и обещал Сергей Александрович. Очень внимательный, понимающий, доброжелательный. Всем советую.

Светлана
22.11.2020
5

Случайно попала к нему в прошлом году, а в этом уже целенаправленно шла именно к нему. По всему видно, что доктор-хороший и отзывчивый человек и, как оказалось, отличный специалист. Почему-то у него на приеме, не смотря на все «переживания» и «неудобность», в связи с тем, что доктор -мужчина, успокаиваешься и начинаешь чувствовать себя достаточно комфортно. Это целиком заслуга доктора с его правильным подходом и хорошим отношением к пациенту. Спасибо вам большое Сергей Александрович!

Валентина
22.07.2020
5

Очень приятный и квалифицированный доктор! Впечатления от посещения гинеколога остались хорошие, хотя уже был определённый опыт и боязнь некомпетентных и грубых врачей старой закалки. Здесь все иначе. Все процедуры касательно осмотра заняли не много времени, доктор все время успокаивал мои свойственные женщинам страхи) За что отдельное спасибо! Развеевал мифы, старался шутить и разряжать обстановку, объяснял все доступным и понятным пациенту без медицинского образования словами. Такой должна быть медицина нового европейского уровня. Все необходимые анализы и УЗИ удалось сделать сразу на месте, не бегая по кабинетам и не растягивая на нелелю. Хотя записывалась изначально на консультацию. К слову, со здоровьем все хорошо и выяснить это удалось буквально за одно посещение и с минимальными финансовыми затратами, тут вам не станут приписывать несуществующие болезни. Все на высшем уровне. Спасибо Сергею Александровичу за его профессионализм. Теперь только к Вам!)

Залиште свій відгук

Моя оцінка *

Ви робот!

Viva