Відгуки
Шановні клієнти мережі клінік VIVA!
Будемо раді, якщо Ви залишите свій відгук.
Ми дуже цінуємо Ваш вибір і докладаємо максимум зусиль, аби зробити перебування в наших клініках комфортним для Вас.
Саме тому нам дуже важливо дізнатися думку про нашу роботу.
З усіх питань Ви можете зв'язатися з нами по тел.: 044 238-20-20 або написати в відділ контролю якості.
Средня оцінка
Прохожу Лікування у ендокринолога Муратовоі Наргізи. Діагноз цукровий діабет 2го типу. За 2 місяці з початку лікування знизив глюкозу з 18 до 7, глікований гемоглобін з 12 до 7. Дякую лікарю за призначення та рекомендації, рухаємось далі
Робила у Леоніда Петровича операцію (вазотомію) півтора року тому — результатом дуже задоволена, нарешті нормально дихаю. Щиро вдячна лікарю за якісно виконану роботу. Лікар все пояснював, підбадьорював, видно, що має великий досвід. Коли зверталася до ЛОРа за місцем проживання, лікарі не раз відмічали, що операція зроблена дуже фахово, акуратно і «ювелірно». Навіть запитували, хто саме її робив) Тож рекомендую.
Низький уклін спеціалісту за надзвичайну працю, дякую що допоміг у реабілітації після важкої травми! Рекомендую !
Рекомендую клініку
Дуже чудовий лікар. В мене ледь не стався інсульт, Валерія з її колегами оказали професійну невідкладну медичну допомогу чим попередили його. На стаціонарному лікуванні, після МРТ голови, лікар сказав, що мені було надано своєчасно професійну допомогу. Велика подяка лікарям та Валерії за чудове відношення та професіоналізм!
Вітаю , чудова робота персоналу, дякую ❤️
ВІЗИТОМ ЗАДОВОЛЕНА,ЦІНА КОМФОМФОРТНА.
Дякую за хороший професійний масаж всієї спини.
Дуже класний спеціаліст,. Золоті руки. Уважний, професійний,. Всі нюанси пояснює, проробляє кожний ияз. Дуже сподобалось. Прийду їще.
З перших слів свого відгуку хочу написати неймовірну вдячність Сергію Олександровичу за проведену операцію.



Viber