Прудніков Олексій Борисович

32 роки стажу
Професійні навички:
Виконує ендоскопічні дослідження. Володіє навичками виконання гастроскопії та колоноскопії. Займається оцінкою стану слизових, виявленням виразок, ерозій і джерел кровотечі діагностуючи органи зсередини, а також спеціалізується на захворюваннях хірургічного профілю.Освіта:
У 1994 році отримав диплом Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за фахом «Педіатрія».У 2016 році на базі НМАПО ім. Шупика отримав сертифікат лікаря за фахом «Хірургія» і «Ультразвукова діагностика».
У 2017 році було присвоєно звання лікаря-ендоскопіста.
Бере участь в роботі української гастроентерологічної асоціації.
Відгуки пацієнтів про лікаря
Чудовий лікар, максимально відповідально й прискіпливо відноситься до своєї роботи. Був у нього особисто, та водив батька на гастроекдоскопію. Разом з медсестрою Людмилою роблять все, щоб цей процес пройшов максимально просто, при цьому прискіпливо досліджує все.
Сьогодні була на прийомі у Олексія Борисовича. Робила гастроскопію. Дуже боялася, вела себе погано, виривала трубку. Але лікарю вдалось неможливе. Попри мої страхи та далеко не зразкову поведінку, він досконало і прискіпливо дослідив мій шлунок. Лікар - професіонал, велика йому подяку. І ще особлива подяка його сестричці, яка мене гладила, тримала за руку, заспокоювала. Рекомендую.
Сьогодні був у лікаря Пруднікова Олексія Борисовича одночасно на двох процедурах: колоноскопія та езофагогастродуоденоскопія. Колоноскопію лікар робив без наркоза. Так склалось... Завдяки його професіоналізму, витримці та ввічливості процедура була зроблена в повному обсязі. Золоті руки! А окремо хочу висловити вдячність медсестрі Чухліб Людмилі Іванівна. Її поради, підтримка і чуйність допомогли мені все це витримати.
Була в лікаря на гастроскопії, дуже задоволена лікарем, я дуже боялася, переживала і плакала, лікар віднісся з розумінням , заспокоював , пропонував або седацію або перенести але я заспокоїлася і довірилася йому. Дуже чудова людина і професіонал своєї справи. Дякую велике лікарю.
Зверталась як до мамолога при лактостазі. Лікар провів прийом, направив одразу на УЗД і діагноз підтвердився, назначив лікування. Пік хвороби припав на вихідні - лікар весь час був на звязку запитував як мій стан. Це велика рідкість особливо в приватних клініках. Рекомендую!!!!
Лікар Олексій справжній знавець своєї справи. Була в нього на прийомі як в мамолога з проблемою лактостазу під час ГВ. Лікар спокійно і детально в е розпитав, провів обстеження, допоміг швидко пройти обстеження УЗД і чітко назвав в лікування, яке добре мені допомогло. Після 3х днів лікування лікар турбувався про стан мого здоров’я і це неабияк вразило. Також Олексій завжди відкритий до запитань і порад в електронному вигляді. Після такого прийому з радістю у необхідності буду відвідувати його. Щиро рекомендую!
Була сьогодні на прийомі у Пруднікова Олексія Борисовича, він справжній профі. Проходила гастроскопію, почувала себе спокійно і була впевнена, що знаходжусь в надійних руках. Мені пояснили як потрібно себе вести під час цієї процедури, як правильно дихати. Короче кажучи дуже задоволена візитом, побільше би таких лікарів. Дякую Вам)))
С огромной благодарностью в сердце хочется сказать доктору Алексею Борисовичу спасибо. Врач проводил у меня только эндоскопию. Показал себя как очень хороший специалист и прежде всего человек который поможет тебе психологически. Ведь часто именно психологически врачи наносят очень сильный вред пациенту. Доктор был очень вежлив и помог справиться со страхом процедуры. После посещения этого доктора у меня остались только хорошие воспоминания. Посоветую ли я этого врача- однозначно ДА!
Хочу выразить благодарность доктору Прудникову, который проводил мне колоноскопию. Врач показал себя внимательным и квалифицированным. Большое спасибо!



Viber